Чоловік до повномасштабного вторгнення рф мав власний бізнес. З початком відкритої збройної агресії росії став до лав Сил оборони. Нині він є командиром артилерійського розрахунку бригади «Спартан». Свій позивний обрав через захоплення вокалом.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/mceu-57100298211692015715104-1024x682.jpg)
Спершу Артист ніс службу на бахмутському напрямку, нині ж разом з побратимами б’ється на південному. Нещодавно бійці бригади «Спартан» отримали державні та відомчі нагороди. Артиста, зокрема, нагороджено медаллю «За військову службу Україні».
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/mceu-27634194921692015738094-1024x682.jpg)
Для бійця найважче на фронті – це розлука з близькими. Але попри все він переконаний, що найголовніше зараз – це наближення Перемоги. Щоб майбутні покоління не знали, що таке війна.
Департамент комунікації МВС України