«Бої за Бахмут тривають 24/7 і ми невпинно стираємо цю нечисть з лиця нашої землі» – Фоззі, мінометник-нацгвардієць - НГУ
Фоззі – боєць 3 батальйону оперативного призначення Бригади швидкого реагування Національної гвардії України. Потрапив до лав Національної гвардії 24 лютого добровольцем, потім обрав спеціальність мінометника.
«На бахмутському напрямку умови зараз складні, бої йдуть дуже гарячі – окупанти пруть несамовито. Воюють вони навалою, йдуть вперед не рахуючись з втратами. Вперед йдуть «вагнерівці-зеки» та мобілізовані, яких ніхто не рахує. Ними просто проводять розвідку боєм, щоб виявити наші позиції та накрити їх артилерією».
 
Фоззі розповідає, що навколо Бахмута, особливо за останній місяць, ворог зосередив величезну кількість техніки та живої сили, не полишає щоденні спроби штурму, чого не допускають українські захисники.
 
 
«Наш підрозділ працює з мінометів різних калібрів – самі проводимо артрозвідку та, по суті, стримуємо ту навалу нечисті, яка суне на позиції наших піхотинців. Аеророзвідка постійно показує нам наші результати роботи, які нас, безумовно, тішать – то ми склад БК ворожий накрили, то підрозділ їх піхоти нейтралізували, працюємо в режимі нонстопу».
 
Розповідають також, що одного разу, коли мінометник знаходився в госпіталі після поранення, до нього підходили піхотинці, що тримали позиції поруч і дякували за надійне прикриття та відмінну роботу мінометної батареї.
 
 
«Попри заяви російських пропагандистів, немов війська рф уже зайняли ледь не половину міста Бахмут, силами наших військовослужбовців місто залишається і буде залишатися українським!»
 
Володимир Черняк
 
Перейти до вмісту