Бойовий медик та лікар на війні: поранення, евакуація та завдяки чому воїни виживають на фронті (ВІДЕО) - НГУ

Про них не знімають так багато фільмів та репортажів, як це сьогодні роблять про інші підрозділи, але саме вони є артерією життя війська.

З першого дня повномасштабного вторгнення разом із воїнами вони йшли у бік, аби не дати нашим захисникам загинути на полі бою. Вони як ніхто знають, чого вартує життя і як важко його зберегти під щільним вогнем противника, за 50 метрів від ворога. А коли треба військові медики беруть до рук зброю та нищать ворогів пліч-о-пліч з побратимами у окопі.

Бойові медики та лікарі Нацгвардії щодня рятують сотні життів: від легких поранень до таких, які на полі бою є несумісними. Але медичний персонал нашого війська за лічені місяці навчився рятувати 90% поранених, цим самим, не дає ворогу зловтішатися над нашими втратами. Майже кожен другий боєць після наданої допомоги медиком на полі бою або на стабілізаційному пункті повертається у бій.

Майже кожен боєць пам’ятає той день, який міг стати останнім, аби поряд не опинився той, хто врятував його життя.

Дякуємо кожному та кожній, хто ставить життя українського воїна понад усе!

А також, дякуємо тим воїнам, хто зумів правильно накласти турнікет пораненому побратиму та допоміг медикам евакуювати його у жовту зону! Кожен з вас теж причетний до цього дня!

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту