Благодійний фонд «Твій крок» передав мобільну майстерню бригаді «Спартан» - НГУ

Благодійний фонд матеріально-технічної підтримки Сил оборони України «Твій крок» передав мобільну майстерню «Locker» воїнам 3-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України «Спартан».

Завдяки цій майстерні, захисники матимуть можливість проводити оперативний ремонт та обслуговування техніки прямо на передовій, що підвищить їх ефективність у виконанні поставлених завдань.

«Ми вдячні благодійному фонду «Твій крок» та всім небайдужим людям, які донатили та  донатять, за цю мобільну майстерню. Вона дуже допоможе нашим воїнам на передовій і вже зараз вирушає виконувати завдання на визначений напрямок ведення бойових дій. Разом до перемоги!», – сказав тимчасово виконуючий обов’язки заступника командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Валентин Острижний.

Довідково: мобільна майстерня «Locker» – це спеціалізований транспорт, який призначений для проведення ремонтних робіт в місцях, де техніка відстані від стаціонарних ремонтних пунктів. Майстерня обладнується на базі пікапу, що дає їй високу прохідність в різних умовах дорожнього покриття та навіть за його відсутності.  

Пресслужба НГУ

 

Перейти до вмісту