Благодійна організація «Доброта Сердець» спільно з українськими митцями провели аукціон в підтримку українських захисників - НГУ

Ціллю проведення захожу став збір коштів на потреби підрозділів Сил Оборони, які щодня стоять на захисті незалежності та територіальної цілісності України, в тому числі й 27-ї Печерської бригади.

«Воїни бригади щодня, просто зараз, в цю хвилину, виконують різноманітні завдання з охорони та оборони наших громадян, б’ються та нищать окупанта по лінії фронту. Адже тільки через піт та кров захисників Україна живе, бореться та буде жити далі. Дякую кожному присутньому, благодійникам, іноземним партнерам, митцям, кожному та кожній, хто допомагає та долучається до перемоги світла над темрявою, перемоги добра над злом», – висловив у промові командир снайперського взводу Сергій Позняк.

Після виступу гвардійця між 27 Печерською бригадою та Благодійною організацією «Доброта Сердець» було підписано та укладено Меморандум про подальшу співпрацю, який направлений на всебічну допомогу нашим воїнам.

До підтримки благодійного заходу та наших захисників долучились українські музиканти, співаки, поети, а також наші іноземні партнери, серед яких виконуючий обов’язки посла Республіки Болгарія в Україні.

Серед представлених лотів українських митців фігурувала й картина юного художника Олександра Вишемирського присвячена 27 Печерській бригаді, кошти з продажу якої будуть направленні на потреби гвардійців.

Дякуємо організаторам та гостям за проведення благодійного аукціону, який допоможе українським воїнам у боротьбі за нашу країну. Особлива подяка виконавчому директору Благодійної організації «Доброта Сердець» Анні Галеті за співпрацю та великий вклад у перемогу України.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту