Бійці бригади «Спартан» взяли в полон російського окупанта на запорізькому напрямку - НГУ

Бійці 3 бригади оперативного призначення «Спартан» взяли в полон військовослужбовця 70-го мотострілецького полку зс рф [ППД – чеченська республіка, рф]. Це відбулося на Запорізькому напрямку.

Окупант підписав контракт у листопаді цього року. Ситуацію у своєму підрозділі описав як критичну, і саме цим пояснив причину здачі в полон. За його словами російське командування обіцяло, що вони будуть на передовій лише дві доби та тільки в обороні. Втім на позиціях він вже двадцять днів, каже, що їх постійно женуть на штурми без підтримки кулеметів і видають лише по два магазини патронів та малу кількість гранат. У результаті він отримав обмороження ніг та під час спроби штурму позицій українських захисників здався у полон бійцям бригади «Спартан».

Противник не полишає спроб покращити своє положення не зважаючи на втрати. Захисники України скорочують кількість ворогів на нашій землі. За даними Генерального штабу окупанти втратили загиблими вже 347 160 осіб особового складу з початку повномасштабного вторгнення.

Служба інформації та комунікації військової частини 3017

Перейти до вмісту