Днями під час виконання бойового завдання, наші бійці отримали інформацію, що в одному з прифронтових містечок знаходяться дві матері з маленькими дітьми (півтора року та двоє хлопчиків трьох років), одна з яких у свої 18 місяців перенесла інсульт та була у важкому стані через брак ліків та медичної допомоги.
Ці родини знаходились під щільними обстрілами ворога.
Миттєво зреагувавши, наші бійці організували групу прикриття та евакуації. Мами з дітьми були врятовані, завдяки рішучим та злагодженим діям військовослужбовців Батальйону імені генерала Кульчицького. Тепер малеча з матерями знаходяться під наглядом лікарів у шпиталі.
Сьогодні таким же чином були врятовані ще 20 осіб з прифронтового містечка. Спільно зі співробітниками Національної поліції України та ДСНС, наші бійці під керівництвом полковника Нацгвардії Андрія Антонищака спланували та організували евакуацію місцевого населення. Невеликими групами, найбезпечнішою з можливих доріг, під обстрілами, військовослужбовці нашого батальйону вивезли людей на більш безпечну територію.
Кожне життя важливе!
![156](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/156.jpg)
![157](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/157.jpg)
![158](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/158.jpg)
Попередній
Наступна