29 травня 2014 року батальйон “Донбас” влився до складу Нацгвардії. Влітку того ж року бійці “Донбасу” звільняли від російських терористів Попасну, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, вели драматичні бої за Іловайськ. У 2015 билися за Дебальцеве, а згодом, разом з “Азовом”, за Широкине. Утилізували ворога на всій лінії зіткнення в районі проведення АТО/ООС. Після повномасштабного вторгнення героїчно боронили Попасну та інші міста Луганщини. Брали активну участь у Слобожанському наступі. Останні два роки — невтомно завдають ворогу втрат на Лиманському, Бахмутському, Куп’янському та Кремінському напрямку.
“Усі ці роки ми виростали та розвивалися. Наш батальйон, який починав з нічого, зараз має ґрунтовну військову підготовку та сучасне озброєння. Наші піхотинці підтримуються технікою, артилерією і дронами. І найголовніше, ми маємо неоціненний бойовий досвід, здобутий за роки війни. Наші звершення та звільнення територій давалися дорогою ціною. За кожного втраченого побратима ми щоденно мстимося. Ми неодмінно визволимо з полону всіх наших побратимів і будемо пам’ятати всіх полеглих, які назавжди залишаться в наших серцях. Дякую всім, хто став на захист країни. Батальйон “Донбас” працює на перемогу, захищаючи нашу свободу та гарантуючи майбутнє процвітання. Ми хочемо, щоб наші діти зростали в мирі та безпеці. Ви — відточена сила та зразок мужності й маяк надії для тих, хто залежить від вас” – звернувся до бійців командир батальйону “Донбас” Скіф.
Батальйон «Донбас» продовжує боротися, захищаючи свободу та майбутнє України та демократичного світу.
Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України