Артилеристи бригади «Червона Калина» тренуються знищувати противника «Градами» (ВІДЕО) - НГУ

Бійці окремої реактивної батареї 14 бригади «Червона Калина», провели бойові стрільби із реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град». Заняття були організовані на одному з полігонів у визначених місцях для важкої техніки та озброєння.

«Перед бойовими стрільбами особовий склад кожного дня навчався, вчилися робити розрахунки, практикувалися на техніці. І вже сьогодні артилеристи реактивної батареї практично відпрацьовували розгортання установки на вогневих позицій та наведенні на умовні цілі для їхнього подальшого ураження. Усі цілі було знищено», – каже командир окремої реактивної батареї на псевдо Атрід.

Ціль, у яку влучали артилеристи, знаходилась на відстані майже 10 та 20 кілометрів. Спершу гвардійці орієнтують машину на місцевості по бусолі, а згодом роблять більш точні наведення на ціль вже на самій установці «Град». Після наведення лунають постріли, ціль – вражена.

У ході практичних навчань бойові розрахунки реактивних систем залпового вогню БМ-21 “Град” виконали завдання щодо придушення та знищення вогневих засобів, броньованої техніки та живої сили умовного противника.

В подальшому гвардійці готові виконувати поставлені перед ними бойові завдання.

Перейти до вмісту