Амбасадори бригади «Спартан» в Канаді збирають кошти на потреби військових - НГУ

Амбасадори бригади «Спартан» гурт PROBASS ∆ HARDI, автори треку «Доброго вечора, ми з України», в рамках благодійного туру Канадою, збирають кошти для закупівлі дронів на потреби українських військових. На допомогу захисникам вже зібрано понад 36 тисяч доларів. 

Благодійний тур Канадою гурту PROBASS ∆ HARDI триває з 8 червня. На кожному з концертів гурт проводить аукціон на якому розігрує як лот прапор з символікою бригади «Спартан». Під час туру гурт планує зібрати кошти в тому числі й на оснащення гвардійців, а також популізувати штурмову бригаду «Спартан» на міжнародному рівні. Також представники гурту спілкуються зі земляками за кордоном та розповідають, що дійсно відбувається в Україні. 

«Наш канадський тур почався з Торонто і там був солд-аут, це говорить про те, що багато українців з-за кордону нас підтримують, в перший же день ми зібрали близько 5 тисяч доларів тільки з аукціону. Наша мета була в цьому турі – це по-перше, показати нову українську музику, нову українську культуру представити від першоджерела. І друга – найголовніша – це благодійний збір грошей і та інформація, яку ми несемо, знову ж таки як першоджерело, тобто ми розповідаємо, що дійсно відбувається в країні, хто наші герої, що вони роблять кожної секунди задля нашої Перемоги і як це неоціненно», – зазначив фронтмен гурту Артем Ткаченко. 

Найближчим часом гурт також анонсував благодійний тур Сполученими Штатами Америки. Всього було заплановано відвідати 10 міст Канади та 5 США. В канадському турі вже відбулося перших 7 концертів, останній з яких у Калгарі. Про перебіг туру, атмосферу на концертах та аукціонах Артем Ткаченко розповідає наступне: 

«Ми бачимо, що українці за кордоном дуже хочуть допомагати, це надважливо для кожного з нас бути зараз єдиною нацією! Бути разом! Розуміти, хто наш ворог, що нам потрібна тільки Перемога, і що ми готові зробити задля нашої перемоги все. На аукціоні один з прапорів з символікою «Спартану» виграла дівчинка, брат якої зараз служить в Нацгвардії. Також українці родом з Харківщини вигравали. І взагалі настрої українців за кордоном насправді дуже теплі, на концерти вони приходять у вишиванках, з прапорами й максимально насправді донатять, їх допомога також дуже важлива в нашій Перемозі».  

Нагадаємо, гурт PROBASS ∆ HARDI є офіційним представником штурмової бригади «Спартан». Підписання меморандуму про співпрацю між гвардійцями та гуртом відбулося у квітні 2023 року. 

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України 

Перейти до вмісту