Академічний ансамбль НГУ виступив з концертом для воїнів Нацгвардії (ВІДЕО) - НГУ

Учасники Академічного ансамблю НГУ виступили з концертом для львівських нацгвардійців, щоб подякувати їм за службу, підтримати, підняти бойовий дух і подарувати вечір емоційного і психологічного відпочинку.

У концертній програмі взяли участь визнані співаки та артисти, котрі знані не лише як учасники ансамблю НГУ, але і як діячі культури національного рівня. Зокрема, заслужена артистка України, солістка та ведуча концертів ансамблю Юлія Мартинова-Любецька, солістка ансамблю Оксана Квас та інші талановиті артисти. Також гвардійці мали змогу послухати виступ гурту «AVIATOR».

«Чудова програма, чудові виступи й багато приємних емоцій. Дуже добре, що у нас є можливість розвантажитися і, так би мовити, культурно збагатитися. Не часто випадає нагода побувати на культурних заходах разом з побратимами. Переважно ми проводимо час виконуючи службово-бойові завдання. Але відвідати концерт – це побачити людей у зовсім інших обставинах, коли вони розслаблені й більш відкриті. Дякуємо ансамблю НГУ за якісну програму», – ділиться враженнями гвардієць на псевдо Хома.    

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту