Академічний ансамбль Нацгвардії продовжує виступати для бійців НГУ - НГУ

Артисти академічного ансамблю Національної гвардії України підготували захопливий концерт для гвардійців, котрі навчаються у польових умовах. Приїхавши до прикарпатських гвардійців, вони подякували їм за службу, підтримали, підняли бойовий дух і подарували час приємних емоцій та відпочинку.

Зібравши зацікавлених слухачів просто неба, учасники ансамблю презентували цікаву та насичену програму. Серед виконавців виступали: заслужена артистка України, солістка та ведуча концертів ансамблю Юлія Мартинова-Любецька, гурт “Aviator”, AnnaBelle, Юлія Войтко та Юрій Годо.

«Склад нашого ансамблю включає оркестр, балет та солістів. Коли є можливість, ми виїжджаємо всім складом для масштабних концертів. Проте у нас також є мобільні групи, які можуть швидко виступати у менших колективах. Після початку великої війни ансамбль став активніше гастролювати мобільними групами, охоплюючи більше місць. Наприклад, одна група може поїхати на схід, інша – в центр, а ще одна – на захід. Гвардійці часто дякують за емоційний заряд, і це надихає нас продовжувати дарувати людям радість та підтримку», – розповідає художній керівник Академічного ансамблю Національної гвардії України Дмитро Тодорюк.

Такі заходи не лише дають можливість розвантажитися гвардійцям, які важко тренуються, але й підживлюють у них почуття патріотизму та бажання захищати свою культуру і свою країну.

“Ми відчули справжню енергію та пристрасть під час виступу артистів ансамблю Національної Гвардії України. Такі концерти надихають і мотивують. Хотілося б частіше бувати на таких концертах, адже вони підіймають настрій та згуртовують”, – зазначив гвардієць Юрій.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту