Гвардієць із позивним Ворон: “Вони обстрілювали свою піхоту та кидали вбитих” - НГУ

Герой з позивним Ворон почав свій шлях боротьби за Україну та її майбутнє з Революції Гідності, згодом став добровольцем батальйону оперативного призначення Нацгвардії імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького, який першим відбивав російську агресію на Донбасі. У 2014-му він брав участь у боях за Слов’янськ на горі Карачун.

Упродовж 8 років Ворон майже не полишав бойових позицій батальйону. Повномасштабне вторгнення він зустрів у місті Попасна, що на Луганщині, де рота спеціального призначення батальйону зіштовхнулася з силами противника, які переважали їх.

Протягом 3 місяців від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України батальйон відбивав наступ рашистів на Донецькому напрямку, а згодом і на Харківському. На півночі Донецької області, у селі Тетянівка, воїн отримав важке поранення в результаті артобстрілу з 122-мм гармат: снаряд розірвався в кількох метрах від нього. Зараз гвардієць проходить лікування в одному з медичних закладів.

Про неефективність Мінських домовленостей, Нацгвардію та її завдання на передовій упродовж 8 років, авіабомбардування, артобстріли ворогом своєї ж піхоти, полоненого російського пілота та чому втома населення від війни гарантує поразку війська, про російсько-українську війну від самого її початку – дивіться у нашому ексклюзивному інтерв’ю:

Перейти до вмісту