Вінницька художниця придбала тепловізор для бійців Нацгвардії (ВІДЕО) - НГУ

20-річна вінничанка Ольга Клибанська передала тепловізійний приціл для одного з підрозділів Нацгвардії. Щоб придбати його, малювала та продавала картини на військову тематику. За 47 полотен вторгувала 117 тисяч гривень.

Збирати гроші на тепловізійний приціл Ольга Клибанська почала три місяці тому. У парку малювала картини, на яких зображувала Патрона, український Крим, поле, маяк, квіти, котеня у броні військового і дідуся, який спостерігає як палає його квартира, після обстрілів Росії.
 
У червні в “Галереї 21” дівчина організувала аукціон, де й продавала полотна. Тепер, каже, зупиняться на досягнутому не збирається. Малюватиме картини до перемоги України.

“Тепер збираємо на захисне спорядження для наших захисників. Уже маємо невеличку суму на скарбничці. Я не збираюся зупинятися. Надалі малюватиму картини і продаватиму і допомагатиму нашим військовим”, — говорить Ольга Клибанська.

 

За допомогу армії від військових Ольга Клибанська отримала грамоту і подяку.

“Цей тепловізійний приціл стане нам у нагоді для наших снайперів, які виїздитимуть на завдання у зону ООС. Дуже багато роботи для снайпера, особливо вночі. Для наших снайперів, у яких вже є нові гвинтівки, цей приціл можна туди встановити. Працювати ним вночі. Приціл може працювати до двох тисяч метрів. Вночі снайпер зможе і спостерігати через нього, тут є функція синхронізації з телефоном. Гвинтівка може бути на позиції, а снайпер у безпечному місці дивитися за полем бою”, — говорить один із військовослужбовців НГУ.

Перейти до вмісту