Сапери Нацгвардії знешкодили понад 278 вибухонебезпечних предметів на деокупованих територіях - НГУ

Інженерні підрозділи Національної гвардії України продовжують розміновувати території на деокупованих територіях України. Минулого тижня групи розмінування Національної гвардії України знешкодили понад 278 вибухонебезпечних предметів.

 

Про це, в четвер, під час брифінгу в Military Media Center повідомив тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

 

«Триває розмінування територій сільськогосподарського призначення на деокупованих територіях в Херсонській області. Групами розмінування НГУ протягом тижня обстежено більш ніж 920 га сільськогосподарських земель та знешкоджено 45 вибухонебезпечних предметів», – сказав він.

 

Крім цього, за словами Миколи Уршаловича, минулого тижня групи розмінування НГУ працювали також у Харківській, Донецькій, Запорізькій та Миколаївській областях. За цей час ними було обстежено близько 5 га територій та 18 км доріг, в результаті цього виявлено та знешкоджено 233 вибухонебезпечні предмети.

 

Гвардійці беруть активну участь у поверненні до мирного життя на звільнених територіях, забезпечуючи їх розмінування, доставку гуманітарної допомоги, проведення контрдиверсійних заходів, патрулювання і несення служби на блокпостах.

 

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту