З нагоди 35-ї річниці Незалежності України Міністр внутрішніх справ України Іван Вигівський відзначив державними та відомчими нагородами 15 військовослужбовців Національної гвардії України.

Серед відзначених – 1 нацгвардієць нагороджений орденом «За мужність» І ступеня. Ще шестеро гвардійців отримали відзнаки Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, а також відомчі нагороди Міністерства внутрішніх справ, зокрема нагрудний знак Верховної Ради України «За служіння українському народу» імені Левка Лук’яненка, подяку Голови Верховної Ради України, подяку Прем’єр-міністра України та нагрудні знаки МВС «За відвагу в службі».

Вісім військовослужбовців НГУ отримали вогнепальну зброю Міністерства внутрішніх справ.

Звертаючись до присутніх, Міністр внутрішніх справ Іван Вигівський наголосив, що сьогодні боротьба за незалежність України триває на різних напрямках – від передової до щоденної роботи у громадах.

Четвертий з половиною рік росія намагається позбавити нас незалежності, позбавити життя, роботи, виховання наших дітей. Але їй нічого не вдається, і це не вдається завдячуючи кожному і кожній з вас. Тих, хто сьогодні в силах безпеки і оборони воює на фронті. Рятує, лікує, навчає і робить все, щоб надалі країна існувала, щоб існувала наша незалежність, державність. Заради тих, кого вже немає поруч – ми б’ємося, щоб країна була незалежною, – зазначив Іван Вигівський.

Також Іван Вигівський відзначив п’ятьох ліцеїстів МВС – майбутнє нашої країни:

«Отримуючи відзнаки, вони впевнено кажуть: «Навчаюсь для України». Вже зараз для них це не просто гасло, а усвідомленість кожного слова. Готовність розвивати нашу державу».

Міністр  подякував усім представникам системи МВС за службу та роботу, яку вони щодня виконують задля безпеки громадян і збереження української державності.

В свою чергу командувач Національної гвардії України генерал-майор Олександр Півненко подякував присутнім за службу.

Дякую за вашу службу і за те, що ми можемо відзначати 35-ту річницю в Україні. Основна увага – захист нашої держави і посилення безпеки, – зазначив Олександр Півненко.

Нагородження стало відзначенням людей, які щодня забезпечують стійкість держави, захищають громадян, рятують життя, охороняють державний кордон, підтримують роботу критично важливих сервісів, навчають і лікують.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту
widget will appear here