Житомирські нацгвардійці пройшли психологічний тренінг - НГУ

Для всіх нас війна вже стала новою реальністю, при якій чимало хто відчуває депресію, самотність, невпевненість у завтрашньому дні, має підвищений рівень тривожності та проблеми в стосунках. Враховуючи сумні факти, можна зазначити, що важливим завданням психологів є допомогти усвідомити військовослужбовцям цінність їх життя.

Військові психологи Північного об’єднання проводять серед особового складу тренінг «Жити – це здорово». У процесі такого навчання створюється можливість для негайного застосування отриманої теоретичної інформації на практиці. З цією метою, коли проводять заняття, моделюються різні поширені ситуації. Завдяки такій інтенсивній формі навчання з’являється можливість зачепити глибинні особистісні та емоційні структури кожного нацгвардійця.

Психологи наголошують на тому, щоб допомагати іншим, найперше слід допомогти собі, адже психіка має дуже великий потенціал самовідновлення й запас міцності.

Тренінг підвищує не тільки рівень психологічної стійкості гвардійця, але і виробляє навички швидкого прийняття рішень, чітких дій у складних життєвих і професійних ситуаціях.

Психологічні тренінги дають змогу усвідомлювати свої можливості та їх реалізації для успішного виконання бойових завдань.

Національна гвардія України забезпечує медичну та психологічну реабілітацію поранених військовослужбовців, психологічну реадаптацію звільнених з полону та надає їм можливість повернутися у стрій.

Перейти до вмісту