ОЗСП “Азов”: 8 років боротьби, звитяги і вірності - НГУ
Сьогодні ОЗСП «Aзoв» в/ч 3057 Національної гвардії, напевне, у найпекельнішому місці на карті світу. Але хочемо нагадати, символічно, що сьогодні 8 років з дня створення підрозділу.
 
5 травня 2014 року у відповідь на підступне гібридне вторгнення Росії був сформований добровольчий підрозділ. Утворили його небайдужі чоловіки, переважно, родом з Приазов’я, які прагнули захистити свою Батьківщину.
 
11 листопада 2014 року міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підписав наказ про включення азовців як військовослужбовців до складу Національної гвардії України. Наразі – це окремий загін спеціального призначення “Азов” військової частини 3057 Національної гвардії України.
У вогні важких запеклих боїв за Маріуполь, Іловайськ, Мар’їнку, Широкине кувалось справжнє бойове братерство бійців. Більше 30 героїв втратив озсп «Азов» в операціях зі звільнення українського Донбасу у 2014-2015 роках. І довів українцям, що кожен справжній «азовець» стоятиме на захисті Української громади і держави до свого останнього подиху. І наші полеглі у боях побратими, і подвиг захисників, які досі тримають Маріуполь непокореним – стали тому залізним доказом.
 
Пам’ятатимемо вічно і ніяке зло і брехня це не пересилить! Віримо, що ще стоятимемо разом в строю на захисті не лише Маріуполя!
Перейти до вмісту