38 гвардійців отримали відзнаки та державні нагороди - НГУ

Від імені Президента України Володимира Зеленського, Уряду, керівництва всіх підрозділів системи МВС, командирів і від себе особисто міністр внутрішніх справ подякував військовослужбовцям Нацгвардії й Держприкордонслужби, працівникам Нацполіції й ДСНС за їхні самовідданість і самопожертву, за врятовані життя.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто загинув, пожертвувавши найціннішим – своїм життям, заради незалежності України.

«Дякую кожному з вас за збережені життя, за правильно прийняті рішення, за єдність. Це головний секрет нашої перемоги – єдність всіх сил і засобів, всіх сил оборони, єдність влади й громадян, які, згуртувавшись доводять ворогу, що ми непереможні. І Перемога однозначно буде за нами», – підкреслив міністр.

Нагороди, відповідно до наказів Президента України, отримали сто представників підрозділів системи МВС – поліцейські, захисники кордону, нацгвардійці, рятувальники. За проявлену особисту мужність та відвагу, стійкість та рішучість при виконанні військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф їх було нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, орденом «За мужність» ІІ ступеня, орденом «За мужність» ІІІ ступеня, орденом княгині Ольги ІІІ ступеня, орденом Данила Галицького, медаллю «За бездоганну службу» ІІ ступеня, медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня, медаллю «За військову службу Україні», медаллю «Захиснику Вітчизни».

Зокрема, в цей день, командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Лебідь нагородив ще 17 військовослужбовців НГУ, які відзначилися виконуючи завдання з відсічі збройної агресії.

За матеріалами МВС
Фото Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту