Новітні Герої та Героїні України на різних фронтах та напрямках щоденно захищають нашу державу та український народ від рашистського режиму та агресії збройних сил російської федерації. Один із них – командир взводу 23-ї окремої бригади «Хортиця» НГУ на псевдо Соєр.
Він 20 днів провів у самому пеклі бойових дій на Донецькому напрямку, героїчно втримавши стратегічно важливу позицію лише вдвох з бойовим побратимом.
Кожна хвилина була випробуванням на міцність, а кожен день – новим викликом. Оборона позиції, штурм противника та порятунок побратима — це лише частина того, з чим довелося йому зіткнутися. Та навіть в найтяжчих ситуаціях він разом з побратимом Фаном знаходили сили та опору, щоб протистояти загарбникам.
Історія нацгвардійця Соєра – це не просто історія одного бійця, це символ незламного духу українського народу. Вона нагадує нам усім про важливість не зупинятися перед жодними викликами, а йти вперед із піднятим прапором перемоги та свободи. Завдяки таким людям, як Соєр та його побратим Фан, Україна сильна, незламна та непереможна.
Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ