20 днів на межі людських можливостей: подвиг командира взводу «Хортиця» НГУ Соєра - НГУ

Новітні Герої та Героїні України на різних фронтах та напрямках щоденно захищають нашу державу та український народ від рашистського режиму та агресії збройних сил російської федерації. Один із них – командир взводу 23-ї окремої бригади «Хортиця» НГУ на псевдо Соєр.

Він 20 днів провів у самому пеклі бойових дій на Донецькому напрямку, героїчно втримавши стратегічно важливу позицію лише вдвох з бойовим побратимом.

Кожна хвилина була випробуванням на міцність, а кожен день – новим викликом. Оборона позиції, штурм противника та порятунок побратима — це лише частина того, з чим довелося йому зіткнутися. Та навіть в найтяжчих ситуаціях він разом з побратимом Фаном знаходили сили та опору, щоб протистояти загарбникам.

Історія нацгвардійця Соєра – це не просто історія одного бійця, це символ незламного духу українського народу. Вона нагадує нам усім про важливість не зупинятися перед жодними викликами, а йти вперед із піднятим прапором перемоги та свободи. Завдяки таким людям, як Соєр та його побратим Фан, Україна сильна, незламна та непереможна.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту