168 показів у 14 областях України та місті Києві: пройшов дев’ятий вікенд національного туру “Кіно заради перемоги!” - НГУ

Із 26 вересня до 2 жовтня в межах Національного туру “Кіно заради Перемоги!” відбулося 168 кінопоказів у 14 областях України та місті Києві: Житомирській, Харківській, Закарпатській, Чернівецькій, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській, Чернігівській, Черкаській, Тернопільській, Київській та Вінницькій. 

А всього за період туру з 6 серпня до 2 жовтня відбулося 477 кінопоказів у 16 областях України та місті Київ. 

У Вінницькій області переселенці та місцеві громади змогли побачити такі стрічки, як “Микита Кожум’яка”, “Викрадена принцеса”, “Шляхетні волоцюги”, “DZIDZIO Контрабас”, “Бобот та енергія Всесвіту”, “Сторожова застава”, “Кіборги”, “Віктор Робот”, “Атлантида” та “Мати Апостолів”. 

В Івано-Франківській області ВПО та громади переглянули фільми “Поводир”, “Віддана”, “Крути 1918”, “Сторожова Застава”, а також “Фокстер і Макс”. 

У Закарпатській області публіка долучилася до перегляду кінострічки “DZIDZIO Контрабас”. 

У Львівській області у програмі до перегляду були такі фільми, як “Поводир”, “Микита Кожум’яка”, “Сторожова Застава” та “Мати Апостолів”. 

У Запорізькій області представники місцевих громад та ВПО переглянули стрічки “DZIDZIO Контрабас”, “Захар Беркут”, “Пригоди S Миколая” і “Чужа молитва”. 

У Житомирській області у військовій частині було продемонстровано фільми “Микита Кожум’яка” та “Чужа молитва” для ЗСУ, а переселенці та місцеві громади подивилися фільми “Фортеця Хаджибей”, “DZIDZIO Контрабас”, а також “Сторожова застава”, “Гуцулка Ксеня”, “Захар Беркут”, “Бобот та енергія Всесвіту”, “Мої думки тихі” та “Поводир”. 

У Харківській області ВПО та місцеві громади подивилися стрічки “11 дітей з Моршина”, “Черкаси” та “Фокстер і Макс”. 

У Закарпатській області відбувся показ фільму “DZIDZIO Контрабас”. 

У Чернівецькій області для переселенців та місцевих громад продемонстрували кінокартини “Пригоди S Миколая”, “Гуцулка Ксеня”, “Фокстер і Макс” та “Кіборги”. 

У Черкаській області пройшли покази стрічок “Поводир” і “Черкаси”. 

У Київській області у військовій частині у форматі кіномобіля для військових ЗСУ та воїнів Національної гвардії України пройшов показ фільму “Мої думки тихі” за участю акторки Ірми Вітовської, яка презентувала публіці стрічку та поспілкувалася з військовослужбовцями. 

Також у місті Бровари Київської області на базі Культурно-інноваційної платформи “ТепЛиця” пройшов показ фільму “Пригоди козаків” для ВПО та місцевих громад. 

У місті Київ у Кінотеатрі “Факел”показали стрічку “11 дітей з Моршина” для переселенців та представників місцевих громад, а в Кінотеатрі “Лейпциг” відбувся показ для ЗСУ та ВПО фільму “Чужа молитва” за участі режисера Ахтема Сеітаблаєва, який представив аудиторії своє кіно. 

У Тернопільській області показали фільми “DZIDZIO Контрабас”, “Микита Кожум’яка”, “Пригоди S Миколая” та “Шляхетні волоцюги”. 

У Дніпропетровській області ВПО та місцеві громади переглянули фільми “Сторожова застава”, “Поводир” та “Захар Беркут”. 

У Чернігівській області глядачі мали змогу переглянути кінокартини “Сторожова застава”, “Захар Беркут” та “Поводир”. 

Кінопокази дев’ятого вікенду Національного туру “Кіно заради Перемоги!” проведено Асоціацією “Дивись українське!”, Держкіно та координаторами туру від обласних військових адміністрацій, місцевих культурних центрів та інших. 

Національний тур “Кіно заради Перемоги!” реалізується за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації “Дивись українське!” за підтримки фонду “МХП-Громаді” та компанії “Делойт” в Україні, за сприяння компанії “Вавілон”, ГО “УкрКіноФест”, ГО “Спілка підприємців теле та кіноіндустрії”, окремих підрозділів ЗСУ та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України. 

Перейти до вмісту