Заступник міністра внутрішніх справ відвідав підрозділи Нацгвардії у західних регіонах України - НГУ

Цими днями заступник міністра внутрішніх справ України Василь Тетеря разом із заступником командувача Нацгвардії з логістики Олександром Білоусом відвідали підрозділи НГУ на заході України, де ознайомилися з питаннями забезпечення, навчальною і матеріально-технічною базами підрозділів, перевірили умови проживання й розташування. 

Заступник міністра Василь Тетеря також вивчав умови та потреби на локаціях, де здійснюється підготовка військовослужбовців.

“Першочергове завдання – це забезпечення підрозділів, які виконують завдання на фронті. Проте, ми маємо виконувати необхідний комплекс заходів, аби бійці підрозділів, які беруть участь виконанні завданнь із захисту держави, мали умови для проходження якісної підготовки й могли відпрацьовувати увесь спектр необхідних навичок перед виїздом в райони ведення бойових дій”, – наголосив заступник міністра.

Він також відзначив, що за останній час забезпечення підрозділів системи МВС та Нацгвардії зокрема, вдається здійснювати з урахуванням умов і викликів, які існують під час війни. І це дає результат як на фронті, так і для виконання завдань із захисту критичної інфраструктури, стабілізаційних заходів, забезпечення заходів безпеки й надання допомоги громадянам.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту