Заступник командувача НГУ перевірив підготовку особового складу - НГУ

Заступник командувача НГУ підполковник Олексій Осипенко відвідав підрозділи Національної гвардії, а також навчальні центри й бази, де здійснюється підготовка особового складу.

Сучасна і якісна підготовка військовослужбовців – це один з найважливіших пріоритетів. Це не лише запорука ефективного виконання бойового завдання, але й збережене життя і здоров’я воїна.

“Окрім базової військової підготовки, яка є основою для кожного військовослужбовця, який прибуває до нас на службу, ми активно розвиваємо і доповнюємо програми за усіма напрямками індивідуальної й колективної підготовок. Маючи актуальний бойовий досвід, аналізуючи, що відбувається на лінії фронту, яку тактику застосовує противник – ми постійно адаптуємось. Це стосується вогневої, тактичної підготовок, навчання танкових екіпажів, проведення комплексних польових занять. Зараз також активно готуємо операторів БПЛА – це надважливий та ефективний компонент у кожній бригаді чи батальйонній групі”, – зауважив він.

Заступник командувача НГУ заслухав доповіді командирів щодо розвитку спроможностей та потреб. А також вручив гвардійцям відомчі нагороди й цінні подарунки. Нагороди, зокрема, отримали інструкторсько-викладацький склад, персонал, який забезпечує проведення навчань, усі ті, хто робить внесок у підсилення боєздатності підрозділів.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту