За тиждень гвардійці затримали понад 1700 правопорушників - НГУ

Воїни-гвардійці підтримують громадський порядок та забезпечують виконання заходів комендантської години у 17 населених пунктах держави, та на 134 блокпостах забезпечують встановлення особливого режиму в’їзду і виїзду до населених пунктів.


Про це, у четвер, повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

“Усього за тиждень під час виконання завдань по забезпеченню заходів правового режиму воєнного стану гвардійці затримали 1 607 осіб за скоєння адміністративних правопорушень та 110 осіб за скоєння кримінальних злочинів”, – сказав він.

Крім того, гвардійці продовжують ефективно боротись з незаконним обігом зброї, набоїв, вибухових речовин та наркотиків в Київській, Сумській, Харківській, Дніпропетровській, Полтавській, Запорізькій, Донецькій та Чернівецькій областях.

«Військовослужбовці Національної гвардії взяли участь у заходах контрдиверсійної боротьби, в ході яких, було затримано 196 осіб за адміністративні правопорушення», – повідомив полковник Микола Уршалович. 

Варто зазначити, що військовослужбовці Нацгвардії продовжують здійснювати надійну охорону і оборону об’єктів регіонального і місцевого значення, забезпечують надійне та безперебійне функціонування міністерств, відомств та держадміністрацій.Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту