З гвардійцями провели заняття з тактичної медицини - НГУ

Військовослужбовці Національної гвардії України постійно працюють над підвищенням навичок діяти в умовах ведення бойових дій, зокрема у вмінні надати медичну допомогу собі та своїм побратимам.

Заняття з тактичної медицини проводив інструктор з тактичної медицини з медичного батальйону «Госпітальєри». Інструктор зупинився на темі надання першої домедичної допомоги на полі бою. Розповів, як призупинити критичну кровотечу, відновити дихання, тощо.

«Сучасна аптечка військовослужбовця обладнана всім необхідним, що може знадобитися на полі бою. Усім цим  повинен вміти користуватись кожен боєць, адже такі знання є критично необхідними під час ведення бойових дій», – зазначив представник медичного батальйону.

Кожен військовослужбовець сьогодні працює у складних воєнних умовах, тому щодня стикається з небезпекою. Де б йому не довелося виконувати завдання він завжди екіпірований аптечкою і володіє знаннями з надання першої медичної допомоги, що особливо актуально в умовах ракетних обстрілів по всій території України.

Правильно надана допомога до прибуття медиків – це запорука порятунку власного життя або людини, яка знаходиться поряд у критичний момент.

Група інформації та комунікації військової частини 3030

Перейти до вмісту