Юна переселенка з Миколаєва передала обереги для ізмаїльських гвардійців - НГУ

За час повномасштабного вторгнення росії багато українців вимушені були покинути свої домівки. Південь Одещини став тимчасовим домом для переселенців з Миколаєва, Херсону, Запоріжжя, Донецької та Луганської областей.

Діти внутрішньо переміщених сімей, зустрівшись із військовослужбовцями Національної гвардії України під час тренінгів, бесід та лекцій, дізналися про цікаві моменти зі служби гвардійців, про їх мужність та самовідданість.

«Ці хлопці неймовірні. Мені хотілося зробити для них щось приємне, таку річ, яка б нагадувала про нашу підтримку, про нашу вдячність. Ми знаємо, що наші захисники роблять все для того, щоб ми мали змогу навчатися та згодом повернулися до своїх домівок. Українці – це добра та щира нація. А українські бійці – найкращі воїни у світі!» – такі слова просила переказати гвардійцям Софія, переселенка з Миколаєва, авторка патріотичних оберегів.

Воїни з вдячністю та радістю отримали обереги.

«Ці обереги мають чарівну силу. В них відчувається дух українського народу. Такої підтримки, яку надає нам мирне населення – я впевнений, ще не мав ніхто у світі», – зауважив один із гвардійців.

Група інформації і комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту