Їх звів “пункт незламності”: в Рівному зіграли весілля нацгвардієць та інспекторка мунварти (ВІДЕО) - НГУ

У Рівному побрались нацгвардієць та інспекторка муніципальної варти. Олександра Овчара та Анастасію Чень звело чергування у першому “пункті незламності” на майдані Незалежності. Суспільному вони розповіли свою історію.

З листопада 2022 року муніципальна варта й Нацгвардія заступили на цілодобові чергування.

Анастасія була у наметі в центрі Рівного, йдеться про перший “пункт незламності”, встановлений у місті. Зустрілись вони у грудні, коли нацгвардійці зайшли поцікавитись, чи все у порядку.

“Хлопці підходили, попросили підзарядити телефон, бо сідав. Я побачила блок, що він був трішки замурзаний, почала витирати. Ось, довитиралась, що тепер заміж виходжу за три дні”, — розповіла з посмішкою Анастасія.

Обоє обмінялись номерами.

“Зразу зрозумів, що моя. Ми почали розмову, спілкування дуже сподобалось і ми почали спілкуватись далі. Сподобався характер, люблячий і уважний. Я почав до неї “Дружина, дружина”, а вона каже: “Давай не на словах дружина”. А я й залюбки”, — сказав нацгвардієць.

Олександру 20, Анастасії 24 роки. Рішення взяти шлюб прийняли на третій день знайомства. Церемонію провели в середині лютого в приміщенні філармонії.
Анастасія Родом з Одещини, Олександр — з Житомирщини.
 
Щодо планів, де житимуть, подружжя воліє не ділиться. Кажуть лише, що обрали Рівне.
“Це місто нас звело. Це наше”, — зазначила Анастасія наречена.
Велике святкування у війну вирішили не влаштовувати принципово, на церемонію запросили лише найближчих.
Перейти до вмісту