У Рівному побрались нацгвардієць та інспекторка муніципальної варти. Олександра Овчара та Анастасію Чень звело чергування у першому “пункті незламності” на майдані Незалежності. Суспільному вони розповіли свою історію.
З листопада 2022 року муніципальна варта й Нацгвардія заступили на цілодобові чергування.
![0411dbfec5278e45](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/0411dbfec5278e45.jpg)
![f9591e300ab9287a](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/f9591e300ab9287a.jpg)
![358c338fd7f99f4e](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/358c338fd7f99f4e.jpg)
![4e0fdbe148d2aa60](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/4e0fdbe148d2aa60.jpg)
![cab12fc4a2802f60](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/cab12fc4a2802f60.jpg)
![57ae600c2ee646d4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/57ae600c2ee646d4.jpg)
![e8cb73f664a6363a](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/e8cb73f664a6363a.jpg)
![1f295dde931b2f85](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/1f295dde931b2f85.jpg)
![e80733045c06b24f](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/e80733045c06b24f-1024x575.jpg)
Анастасія була у наметі в центрі Рівного, йдеться про перший “пункт незламності”, встановлений у місті. Зустрілись вони у грудні, коли нацгвардійці зайшли поцікавитись, чи все у порядку.
“Хлопці підходили, попросили підзарядити телефон, бо сідав. Я побачила блок, що він був трішки замурзаний, почала витирати. Ось, довитиралась, що тепер заміж виходжу за три дні”, — розповіла з посмішкою Анастасія.
Обоє обмінялись номерами.
“Зразу зрозумів, що моя. Ми почали розмову, спілкування дуже сподобалось і ми почали спілкуватись далі. Сподобався характер, люблячий і уважний. Я почав до неї “Дружина, дружина”, а вона каже: “Давай не на словах дружина”. А я й залюбки”, — сказав нацгвардієць.
“Це місто нас звело. Це наше”, — зазначила Анастасія наречена.