“Я знову під Кремінною”, — історія спецпризначенця на псевдо Андроїд - НГУ

Андроїд — головний сержант взводу спецпризначення батальйону спеціального призначення «Донбас». У лавах Національної гвардії України хлопець понад 3 роки. Ще під час проходження строкової служби, гвардієць продемонстрував, що здатен швидко вчитися та виконувати завдання в умовах високого ризику та складних ситуацій. Андроїд із побратимами вже рік поспіль постійно перебуває на передовій, брав та бере участь у боях за Донеччину, Луганщину, Харківщину.

«До повномасштабного вторгнення росії в Україну я виконував бойові завдання у таких містах як Золоте, Попасна, Сіверськ, Щастя. У лютому 2022 року, стояли біля Старобільська. Далі участь у боях за Нижню Дуванку, Сватове, Кремінну, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Майорськ, а також Балаклею, Куп’янськ, Лиман, Озерне. І ось, знову повернувся під Кремінну. На нашому напрямку, ворог знову почав активніше застосовувати артилерію, ніж піхоту”, — пояснює гвардієць. За цей час його підрозділ перемолов велику кількість російських окупантів та їхньої техніки, і цей потік не припиняється. Проте, Андроїд вважає, що високий бойовий дух потрібен не лише воїнам, адже ворог вкладає величезні ресурси у пропаганду, провокації та інформаційні атаки, спроби залякати цивільне ракетними ударами.

«Думаю, кожна людина здатна битися за Україну, і кувати нашу Перемогу. Головне, не опускати руки, не відвертатися від цілі, пам’ятати, що наші бійці зараз платять дуже високу ціну за виживання всієї Держави. Так, бувають хвилини страху та розпачу, і це нормальна реакція на небезпеку, проте їм не можна давати владу над собою. Я борюсь з ними, розвиваючи зосередженість та відданість нашій спільній меті, — міркує спецпризначенець. Він додає, що ця війна для нього особисте протистояння з відвічним ворогом його землі. — Я родом із села Студенок, що біля Святогірська. Я б’юсь за українське майбутнє мого регіону, тому пішов саме до батальйону «Донбас». Жага до Перемоги, любов до рідної землі, пам’ять про полеглих побратимів – це і є моя мотивація воювати».

Військовослужбовці батальйону спеціального призначення “Донбас” 15 Слов’янського полку Національної гвардії є питомою складовою Сил Оборони України. Цей підрозділ з 2014 року професійно нищить російських загарбників на східних рубежах, мужньо б’ється за волю та суверенітет українських земель.

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України 

Від admin

Перейти до вмісту