«Я почуваюся в безпеці з МВС» (ВІДЕО) - НГУ
Діти харківських нацгвардійців взяли участь у конкурсі малюнків. До дня Святого Миколая Міністерство внутрішніх справ України оголосило конкурс дитячого малюнка на тему «Я у безпеці з МВС», який проходить з 1 по 19 грудня. Учасниками конкурсу є діти віком до 14 років включно. 
«На мою думку перемога у конкурсі – не головне, для мене важливо, що мої діти виявили бажання своїм малюнком показати наскільки вони пишаються своїми батьками і вважають важливою їх професію. Мої сини із великим задоволенням взяли участь у цьому конкурсі, і хоч вони малювали удвох, але для мене, як для мами, важливішим є саме підхід до творчої роботи і те, що для моїх дітей мама та тато є героями», – зазначила мама хлопців нацгвардійка Олена.
«Я пишаюся нашими войовничими “котиками” і вірю у перемогу. Таким я бачу свого тата, він мій захисник, завдяки йому я завжди відчуваю себе у безпеці», – поділилася враженнями донька військового Софія.
6-річна Анна Адаменко разом зі своєю сім‘єю живе у прифронтовому Харкові. Восени цього року вона пішла до 1 класу, де проходить навчання онлайн. Які і усі діти мріє про нові книжки та іграшки, але найбільше – про безтурботне дитинство.
Мир та безпеку для кожного українського малюка зараз виборюють батьки Ані. Її мама та тато – офіцери 5 Слобожанської бригади Національної гвардії України. Обидва мають більше 20 років досвіду роботи у системі Міністерства внутрішніх справ. Сім‘я дівчинки – це багаторічна військова династія. Але Аня мріє бути лікарем і хоче рятувати людей.
Діти бійців 9 полку оперативного призначення Національної гвардії України імені Героя України Богдана Завади теж радо відгукнулися та відправили свої роботи на означений конкурс.
У десятках робіт зображені працівники поліції у формі, на службових автомобілях, з милими собаками та підступними злочинцями.
Звичайно, діти не оминули увагою і повномасштабну російську агресію проти України, якій на Запорізькому напрямку протистоять воїни 9 полку Нацгвардії. Гвардійців малюки зобразили ангелами-охоронцями і навіть легендарним єнотом, якого окупанти поцупили з херсонського зоопарку.
Також у конкурсі малюнків до Дня Святого Миколая взяли участь вихованці Ізмаїльської гімназії № 14.
Маленькі учасники відобразили гвардійців, які дбають про безпеку та захищають кожного мешканця України. У малюнках діти намагались показати свою вдячність та повагу до військовослужбовців.
«Учні влаштували нам теплу зустріч. Крім малюнків вони подарували нам пісні, організували цілий флешмоб з веселими руханками та танцями. Всі емоції, які діти відчувають до захисників відображені у роботах юних учасників конкурсу», – розповіла офіцер з організації дозвілля.
Всі діти, що прийняли участь у конкурсі, були відмічені та заохочені невеличкими солодкими подарунками.
«Слава Україні! Героям слава!» – так проводжали гвардійців юні гімназисти.
Перейти до вмісту