Я можу сісти за кермо будь-якого авто, чи то ГАЗ, чи ЗІЛ, або навіть КрАЗ, – водійка 2-го Шосткинського полку НГУ - НГУ

Військовослужбовиці Нацгвардії успішно нейтралізують гендерні стереотипи. Шосткинська водійка Оля розповіла, як знайшла професію своєї мрії.

Оля має тендітну статуру, але бойовий характер. Працює водійкою у військовій частині 3022 Національної гвардії України.

Мене з дитинства вабила техніка, — розповідає Оля. – У батька був саморобний трактор і я на ньому з задоволенням їздила, обробляла землю, а згодом, як закінчила школу, вступила до професійно-технічного училища на спеціальність “Водій сільськогосподарської техніки, тракторист”.

Олю завжди вабили так звані “чоловічі” професії, і коли її старший брат йшов на строкову службу, вона теж висловила бажання бути військовою.

Під час проходження курсу базової загальновійськової підготовки, заступник командира з технічної частини поцікавився у чоловіків, в кого є водійські посвідчення категорії С, я сказала, що в мене теж така категорія є, він дуже здивувався та запросив на співбесіду. На співбесіді я показала навички їзди на автомобілях “Нива” та “Газель”, і мене перевели до автотранспортної служби, де я стала поки єдиною жінкою-водієм у полку”, – згадує Оля.

Зараз Оля працює водієм швидкої допомоги, і в умовах війни її робота стає надзвичайно відповідальною. Вона не лише майстерно керує автомобілем, але й готова до будь-яких викликів у своїй професії. Її досвід та навички дозволяють їй впевнено почуватися за кермом різноманітних транспортних засобів.

«Якщо буде якась службова необхідність, то я можу сісти за кермо будь-якого авто, чи то ГАЗ, чи ЗІЛ, або навіть КрАЗ» – з посмішкою каже вона.

Колеги високо цінують Олю за професіоналізм та зазначають, що вона встигає бути відданою матір’ю та дружиною.

«Мрію про той день, коли нарешті зможу поїхати відпочивати з родиною, не думаючи про обстріли та тривоги. Просто насолодитися миром і спокоєм. Звісно, прийде час, коли це все стане реальністю. Після нашої Перемоги», — зізнається Оля.

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ

Перейти до вмісту