Я – донька України й цим неймовірно пишаюсь - НГУ

Наразі жінки на війні – це не рідкість. І наші волелюбні «пташки» боронять неньку Україну від окупантів, тому що любов до неї є безумовною, як до рідної матері.

Медикиня херсонської військової частини Національної гвардії України з позивним Таблетка – досвідчений медик, яка здобула практичні навички як у цивільній медицині, так і у наданні домедичної допомоги під час ведення бойових дій. Вона пліч-о-пліч із побратимами бореться проти російських загарбників із 2017 року та відважно рятує поранених протягом всієї військової служби.

Гвардійка ділиться спогадами: «Прийшла на військову службу до лав Національної гвардії України ще у 2009 році. Із самого дитинства чула у свою сторону, що є дуже відповідальною, мабуть, це й справді так, – зі скромною посмішкою розповідає гвардійка, – можливо, тому військова служба мені одразу стала до душі. Моя перша ротація під час проведення Антитерористичної операції була на Донеччині, де мені запам’яталось гарне місто Маріуполь, і коли його руйнували російські війська – це було для мене, особисто, великою моральною втратою».

«Якраз в ніч на злощасне 24 лютого я повернулась із відрядження. Тільки заснула – пролунав дзвінок з частини – я зрозуміла почалася велика війна! Перші вибухи ми відчули з самого ранку, а найбільше я запам’ятала той із них, коли перев’язувала пораненого: швидко зібравши медичні засоби ми перемістилися у відносно безпечне місце, де продовжила надавати допомогу побратиму», – розповідає Таблетка про перші враження від повномасштабного вторгнення військ рф.

Гвардійка має чимало відзнак, а гордість – це медаль «За військову службу Україні», яку отримала особисто від Президента України Володимира Зеленського.

Дівчина рішуче зауважила: «Я пишаюся тим, що є українкою, що захищаю свою державу на рівні з вірними та мужніми синами нашої країни. Впевнена – Перемога за нами! Адже ми боронимо нашу рідну землю, наших близьких».

Група інформації і комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту