Всесвітній день донора: гвардійці поповнили запаси донорської крові - НГУ

Щорічно 14 червня країни світу відзначають Всесвітній день донора крові. Це вдячність донорам за їхній благородний вчинок і порятунок життя людей, які потребують переливання донорської крові та її компонентів.

З цієї нагоди курсанти Національної академії Національної гвардії України стали донорами крові у Вінницькому центрі переливання крові. Кожен курсант здав по 450 мл крові.

Перед донацією усі гвардійці пройшли обов’язкове обстеження шляхом анкетування, медичний огляд та здали капілярну кров для визначення рівня гемоглобіну.

«Варто пам’ятати, що кров потрібна завжди, особливо в умовах воєнного стану. Працюючи на випередження, найкраще що ми можемо зробити – це здати кров у тилу, аби більше бійців Сил оборони повернулися з фронту живими», – зазначає один із курсантів.

Зазначимо, що офіцери та курсанти Академії на постійній основі здають кров аби врятувати життя військовим та цивільним. Приєднуйтесь і ви!

У Всесвітній день донора крові військовослужбовці військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України на Одещині, Миколаївщині, Херсонщині, Запоріжжі взяли участь в масовій акції зі здачі крові заради підтримки поранених побратимів та мирних мешканців, що постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

«Допомагати іншим – це загальнолюдський обов’язок. Зараз життя багатьох людей залежить від наявності донорської крові», – переконаний гвардієць 11 бригади ім. М. Грушевського НГУ.

Донорство крові завжди було почесною справою, що рятує людські життя. А під час великої боротьби всього українського народу за власну свободу проти окупантів з рф, – і поготів. Зараз кожна крапля необхідна, і кожна крапля щосекунди рятує чиєсь життя. Тому незважаючи на всю складність та завантаженість службовими обов’язками, нацгвардійці регулярно здають донорську кров.

Нацгвардієць 34 Херсонського полку НГУ ділиться власною багаторічною історією донорства:

«На моєму рахунку вже 38 донацій крові. Усвідомлення, що моя маленька жертва рятує чиєсь життя неможливо передати словами. Відчуття після здачі крові неймовірне, ти розумієш, що зробив щось важливе для інших. Кожен, хто може здавати кров, повинен робити це. Наша допомога може стати рятівною для багатьох людей. Я планую здавати кров, поки моє здоров’я дозволятиме це робити»

Перейти до вмісту