Воїни 5 Слобожанської бригади НГУ відбили великий штурм ворога поблизу Кліщіївки - НГУ

Російські окупаційні війська постійно намагаються штурмувати позиції Сил оборони України поблизу Кліщіївки, задіюючи штурмові групи. На цьому напрямку оборону тримають, зокрема й харківські гвардійці з 5 Слобожанської бригади Нацггвардії. Ворог намагається витіснити наші cили та у подальшому вийти на рубіж каналу Сіверський Донець-Донбас. Однак завдяки вдалим та мужнім діям українських оборонців всі спроби окупантів залишаються безуспішними.

«Ворог за тиждень до дати штурму проводив активну підготовку щодо здійснення наступальних дій. Їм вдалося накопичити особовий склад в кількості 30 осіб на позиціях переднього краю, використовуючи тактику малих груп. Також противник за рахунок інтенсивної аеророзвідки намагався виявити вогневі засоби нашого підрозділу», – розповів воїн 5 Слобожанської бригади з позивним Сокіл, який відбивав ворожий штурм.

У день штурму окупанти з самого ранку розпочали артилерійську підготовку з подавлення вогневих засобів Сил оборони України. Гвардійці згадують, що після проведеної артпідготовки ворог у складі бригади здійснив відволікаючий маневр та розвідку боєм на позиції українських підрозділів.

«Розрахунки гранатометів Нацгвардії, надаючи допомогу сусідам, успішно відпрацювали на ураження ворога. Після чого противник зі складу 88 ОМСБр рф при підтримці підрозділу засуджених (Шторм V) розпочали штурмові дії в кількості до відділення в напрямку позицій переднього краю 5 БТГр НГУ», – зазначив Сокіл.

Під час спроби штурму наших позицій мінометні розрахунки Нацгвардії безперервно вели вогонь на подавлення ворога. У результаті роботи артилерії та під час стрілецького бою ворог поніс втрати в живій силі та змушений був відійти.

«Після першого накату та втрат ворог відійшов, щоб перегрупуватись. Друга група після здійснення ще однієї спроби прориву була подавлена вогневими засобами та вимушено відійшла. Спроба прориву наших позицій тривала близько 6 годин. Усі дії ворога чітко контролювались та прораховувались за рахунок злагодженої роботи підрозділу аеророзвідки», – підкреслив боєць Джин, який також відбивав штурм противника.

Нагадаємо, нацгвардійці на даному напрямку вже понад півроку стримують російську агресію та щоденно відбивають атаки ворога у переважаючій силі.

Долучайтеся до 5 Слобожанської бригади Національної гвардії та допомагайте нашим військовим знищувати ворога!

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту