Військовий оркестр Національної гвардії України та луцький гурт «Флайза» завершують підготовку спільного музичного проєкту. Для музикантів досвід такої співпраці новий та неочікуваний. На початку важко було уявити, що з цього вийде. Але робота на завершальній стадії.
Після студійного запису музиканти відзняли відео на пісню «Вогнем і мечем». Уже в серпні обіцяють презентувати результат. Журналістам Суспільне Луцьк вдалося зазирнути за лаштунки і побачити, як триває спільна праця нацгвардійців та «Флайзи».