Водій-нацгвардієць про перші дні війни під Херсоном - НГУ
Євгеній – водій-професіонал, який попри страх, будучи водієм автобуса, пересів за кермо БТР, щоб дістати його з прірви.
 
Службу в Національній гвардії України Євгеній розпочав строковиком, а згодом підписав контракт. До 2020 року був у складі екіпажу БТР, а потім перейшов на посаду водія автобуса.
 
Наліт ворожої авіації біля Антонівського мосту став для нашого героя однією з тих жахливих подій, про яку він пам’ятатиме все життя.
«Так сталося, що наш БТР потрапив у кювет. У цей час по нас активно працювала ворожа авіація. Земля, каміння та уламки розліталися на рівні п’ятиповерхового будинку. Я відчував страх, але потрібно було діяти! Згадавши все, що знав – кинувся рятувати машину і таки зміг виїхати», – розповідає Євгеній.
Хоча завдяки таким героїчним діям, гвардійцю вдалося і виїхати з кювету, але, на превеликий жаль, врятувати БТР не вдалося, а через бомбардування загинув побратим Євгенія.
«Пам’ятаю, як один з вибухів був дуже близько біля нас. Від отриманих пошкоджень БТР був вже не боєздатним. Тоді багато моїх побратимів отримали поранення і, на жаль, ми втратили нашого друга Олексія. Я ніколи цього не забуду», – зі смутком згадує боєць.
Завдяки сміливості наших гвардійців та всіх захисників, ми впевнено йдемо вперед не озираючись, аже Україна в серці кожного з нас!
«Я хочу, щоб мої близькі повернулись до рідного міста, а українці змогли спокійно жити у незалежній Україні!» – ділиться планами на майбутнє гвардієць.
Кожен з нас готовий робити все для нашої Перемоги! Ми пам’ятатимемо кожне втрачене та загублене життя, яке підступно забрав ворог. Він повинен пам’ятати – покарання неминуче!
Перемога за нами!
Перейти до вмісту