“Віримо у нашу перемогу”! Гвардійські собаки взяли участь у благодійній акції “Вільні люди” - НГУ
Напередодні дня Незалежності України, кінологічні двійки Навчального центру НГУ взяли участь у благодійному івенті “Вільні люди”, метою якого була підтримка наших захисників, які стримують ворога на лінії зіткнення.
 
Під час благодійної акції, кінологи Навчального центру продемонстрували злагоджену роботу зі службовими собаками.

“Коли нам зателефонували, і сказали, що ми можемо допомогти нашим побратимам, ми одразу погодилися та почали планувати нашу програму виступу. Кінологам Національної гвардії України є чим поділитися та що показати, адже ми постійно вдосконалюємось та працюємо”, – поділився начальник циклової комісії кінологічних дисциплін Владислав Душко.

Пошук зброї та боєприпасів, пошук предметів за запахом власника, основні елементи загального курсу й тактичне пересування із хвостатим – все це могли спостерігати охочі в одному із парків Львову.
 
А самі активні та наймолодші помічники кінологів, мали змогу не тільки попрацювати із бойовою собакою, але й отримали смачні подарунки від наших військовослужбовців.

“Я була вражена роботою військових кінологів, дуже вдячна їм, що відгукнулися на наше запрошення, та продемонстрували нам свою майстерність та виучку службових собак, ми розуміємо, що службові собаки потребують відмінного харчування, і раді долучитися та допомогти нашим військовим у цьому”,- зауважила одна з партнерок благодійної акції Іванна Щербань.

Перейти до вмісту