Вінницькі гвардійці долучилися до створення відеопроекту «Кобзар – історія повторюється 2024» (ВІДЕО) - НГУ

До 210 річниці від Дня народження українського поета та художника Тараса Шевченка вінницький Театр Творчих Людей, діячі культури та активні середовища Вінниці підготували відеопроєкт – «Кобзар – історія повторюється 2024». Це сучасна інтерпретація нашого болючого сьогодення в котре вплетена поезія Тараса Шевченка.

Військовослужбовці підрозділу Національної гвардії України у Вінниці також долучилися до створення відеопроєкту «Кобзар – історія повторюється 2024».

«Це був дуже корисний досвід. Під час планування і під час зйомок я для себе відкрив поезію Шевченка по-новому. Колись у школі я думав, що вірші Шевченка – це історія. Сьогодні, зокрема під час зйомок, я усвідомив, що вся цей біль, ця віра і надія, котрі є у Кобзарі, все це актуально сьогодні так само, як і 210 років тому», – ділиться враженням учасник проекту, нацгвардієць Максим.         

 

«Ворог намагається знищити не тільки українську націю, але і українську культуру! Та це ідентифікація українського народу. Століттями різні загарбники хочуть забрати душу України. Наші предки вистояли! Отже, і ми зможемо, зберігши культурну спадщину, вистояти і передати її наступним поколінням!», – зазначають автори відео.

Послухайте і подивіться, як влучно і голосно звучать пророчі слова Кобзаря у 2024 році.

Перейти до вмісту