“Він не раз виходив переможцем у бойових ситуаціях”: родина загиблого гвардійця отримала нагороду - НГУ

Рідні, побратими, командування НГУ, представники місцевої влади зібралися аби вшанувати пам’ять загиблих героїв. Родини воїнів, які віддали життя за Україну отримали нагороди від Президента України.

“Я приношу свою шану воїнам, які загинули. Вдячний воїнам, які захищають незалежність нашої держави, не дають ворогу розширити захват наших українських земель. Сьогодні ми бачимо, що ті контрнаступи, які роблять наші бійці  – звільняють наші українські землі захоплені загарбниками дають свої результати. На жаль ворог у відчаї й робить максимум зусиль для того, щоб дестабілізувати ситуацію серед суспільства: обстрілюють наші міста, де гинуть мирні люди, жінки, діти. Але ми впевнені в нашій перемозі, ми впевнені в наших бійцях. Перемога не за горами, повірте! Ми будемо робити все для того, щоб підтримувати наших військових й допомагати родинам загиблих. Ми віримо в нашу перемогу! Слава Україні”, – звернувся до родичів і присутніх міський голова Сергій Зеленський.

За особисту мужність самовіддані дії виявленні у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України командира групи спеціального призначення снайперів окремо загону спеціального призначення Східного територіального управління Національної гвардії України підполковника Орлова Олександра Олександровича нагороджено орденом “За мужність” II  ступеня посмертно. Підполковник Олександр Орлов загинув 8 березня при обороні Харкова.

“Кожна втрата бійця Національної гвардії України так само як і Збройних сил – це трагедія для нас. Я знав особисто цю людину. Хай там що, але він свій офіцерський обов’язок виконав з честю. Сьогодні ми багато втрачаємо, але повірте: ці втрати не марні, тому що кожний вихід на бойові позиції, кожний наступ, який просуває наше велике прагнення дійти до перемоги. Ордена, які сьогодні вручені, вони так і називаються “За мужність”. Олександр вправно виконував свої офіцерські обов’язки й завдання спецпризначення в зоні операції Об’єднаних сил і не раз виходив переможцем у бойових ситуаціях. Сьогодні, маючи нагоду вручити державну нагороду Анні Олександрівні, я хочу сказати слова великої шани та вдячності за вашого чоловіка, за ваше терпіння. У вас є заради кого жити. Його продовження, його син повинен пишатися своїм батьком”,  – зазначив генерал-майор Олег Сахон.

Сьогодні сотні тисяч наших воїнів щодня і щоночі стримують російську навалу, але війна забирає кращих.

“В такий непростий час дуже важко підбирати слова. Орлова Олександра я знав особисто — це був мій підлеглий, командир групи снайперів. Про його професіоналізм, про його волю до перемоги, про його бажання воювати за захист можна розказати багато. Так сталося, що війна забирає кращих. За ту кількість втрат, які ми понесли, ми не пробачимо ворогові і будемо вибивати й вибивати – це моя позиція і позиція моїх людей”, – сказав командир однієї з бригад оперативного призначення полковник Олександр Півненко.

Ми пам’ятаємо кожного полеглого. Їхня смерть не буде даремною, перемога буде за нами. Слава Україні!

Перейти до вмісту