Військовослужбовці НГУ вкотре стали донорами крові - НГУ

Українські військовослужбовці вже давно довели свою готовність допомогти іншим у будь-який момент, навіть коли вони знаходяться не на лінії фронту. Чернігівські гвардійці постійно стають донорами крові та її компонентів на безоплатній основі.

«Це вже стало доброю традицією для військовослужбовців нашої частини, адже донорство крові в України у нинішніх умовах не може бути переоцінене. Достатня кількість донорської крові може стати вирішальним фактором у порятунку життів наших військових та цивільних», – зазначає військовий медик Євген.

Стати донором крові – це не тільки важливо, але й безпечно. Сучасні технології та процедури гарантують високий рівень безпеки для донора, тож ви не повинні хвилюватись щодо можливих наслідків після процедури. Донорство крові – це процес, який займає всього лише декілька годин, але водночас може врятувати життя людини.

Крім того, кров потрібна не тільки для поранених та хворих, але і для проведення різноманітних медичних процедур. Ваша кров може врятувати життя іншої людини, зберегти здоров’я і дати надію на одужання. Важливо при цьому пам’ятати, що донорство крові – це безплатна та добровільна дія, яка може зробити світ кращим.

Перейти до вмісту