Військовослужбовці Нацгвардії провели тренінг з мінної безпеки та надання першої домедичної допомоги для учнів Київських шкіл - НГУ

Військовослужбовці київського гарнізону провели тренінги для учнів шкіл міста Києва на одні з найважливіших тем – мінна безпека та надання першої домедичної допомоги.

Міни і вибухові пристрої залишаються серйозною загрозою для людей на багатьох звільнених територіях України, а знання правил безпеки можуть врятувати життя. Учні дізналися як уникати небезпеки і як діяти у разі виявлення міни чи підозрілого предмета. Військові також продемонстровали як небезпечні вибухові пристрої розрізняються за розміром, формою та типом спрацювання.

Також учні мали можливість відпрацювати основні принципи та кроки, яких слід дотримуватися під час надання першої домедичної допомоги.

«Наразі ми переживаємо небезпечні часи, де кожен має навчитись виявляти небезпечні предмети та надавати домедичну допомогу до прибуття професійних медиків. Від того, наскільки люди будуть обізнані в цьому, може залежати їхнє життя, життя їх рідних чи навіть не знайомих їм людей, які можуть потрапити в біду. Тому такі знання дуже важливі», – наголосив майор Руслан Дорохов.

Заходи було проведено за ініціативи відділу Цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ з метою інформування цивільного населення щодо дій під час виявлення небезпечних предметів та як правильно надавати першу домедичну допомогу задля збереження життя та здоров’я громадян.

Відділ Цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ

Перейти до вмісту