Військовослужбовці Нацгвардії, які виконують завдання на деокупованих та прифронтових територіях, постійно спілкуються із місцевими мешканцями під час виконання завдань на блокпостах, проведення стабілізаційних заходів, доставки гуманітарної допомоги.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316282456_511330747698348_9099307295626600948_n.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316411753_511330687698354_344664465243540758_n.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316411787_511330674365022_1354622604999510148_n.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316416142_511330737698349_8718247415494361542_n.jpg)
Попередній
Наступна
Такий вісник допомагає отримати корисну інформацію людям, особливо там де понано працює зв’язок та Інтернет.
Інформаційний вісник розроблений комунікаційними підрозділами МВС України і розповсюджується на деокупованих територіях. В ньому зібрані найважливіші поради для жителів, які були під окупацією російських терористів.