Військові капелани Національної гвардії відвідали воїнів, які проходять реабілітацію - НГУ

Армія та духовність – дві складові, що підтримують одна одну, роблячи нас сильними та стійкими під час будь-яких випробувань.

Військові капелани Національної гвардії провели водоосвятний молебень та освячення свічок для бійців, які проходять реабілітацію після поранень та військовослужбовців, що повернулись з полону.

У своїх проповідях капелани підкреслили важливість збереження духовної сили та віри під час випробувань на війні, висловили слова підтримки та надії на краще майбутнє для кожного воїна, які покинули свої домівки та стали на захист України:

«Бажаємо кожному якнайшвидшого тілесного та духовного одужання. Нехай ваше внутрішнє «я» зазнає змін, знайде спокій та благовоління у Бозі. Жертовність подвигу захисників – це найбільша любов, яку можна проявити до всього українського народу, виконуючи важкий обов’язок воїна. Дякуємо за ратну службу! Господнього благословення, наші герої!».

По закінченні зустрічі кожен воїн отримав молитовник військовослужбовця та освячену свічку, яка символізує теплоту наших молитов, сердешне покаяння за гріхи та нашу старанність у служінні Богу.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту