Військові Академії Нацгвардії відточують навички стрільби - НГУ

На Харківщині військовослужбовці Національної академії Національної гвардії України підтвердили та покращили навички стрільби з гранатомета та автомата Калашникова.

Стрільбам передувала теоретична підготовка. Керівники провели інструктаж щодо дотримання заходів безпеки, визначили напрямок та сектор стрільби, порядок отримання боєприпасів і ураження цілей.

Після закріплення теорії військовослужбовці Академії відпрацювали стрільбу із ручного протитанкового гранатомета РПГ-7.

«Відпрацювання стрільби із ручного протитанкового гранатомета РПГ-7 допомагає відчути вагу гранатомета, звикнути до його потужності. А це якраз той момент, який допомагає краще діяти у стресових ситуаціях на полі бою. Адже важливо психологічно підготувати вояків, які зможуть гідно виконувати бойові завдання, вміти працювати з різними видами зброї та бути морально готовими до будь-яких ситуацій», – говорить головний сержант батальйону забезпечення навчального процесу В’ячеслав Белінський.

З автомата Калашникова гвардійці стріляли з положення лежачи, з коліна та стоячи.

«Кожен військовий має досконало володіти зброєю і під час поводження зі зброєю важлива швидкість. Миттєва реакція відіграє надзвичайно важливу роль і гвардійці довели компетентність володіння зброєю, – розповідає керівник стрільби підполковник Михайло Мак. – Щодо підсумків, з впевненістю можу сказати, що усі військовослужбовці успішно впоралися з поставленими завданнями та продемонстрували гарну влучність стрільби».

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

Перейти до вмісту