«Від класики до патріотичного року»: Академічний ансамбль пісні й танцю Нацгвардії вразив новим репертуаром - НГУ

Найпопулярніший військовий ансамбль Нацгвардії дав кілька концертів для військових у містах заходу України. Розпочав він своє турне із Вінниці, далі концерт у Чернівцях та Івано-Франківську.

Творчий колектив представив широку програму, яка складалася з танцювальних номерів, вокальних виступів та музичних інструментальних композицій. Глядачі почули патріотичні та воєнні пісні, що народились вже під час війни, естрадні виступи у поєднанні з хореографічними номерами та відомі сучасні хіти.

«Ансамбль здивував нас своєю талановитістю, енергією та пристрастю до української культури. Концерт став великим подарунком для нас – військових. Ми пишаємося тим, що в Україні є такі талановиті артисти, які дарують свою мистецьку творчість для підтримки та надихають наших військових. Дякуємо Академічному ансамблю пісні й танцю Національної Гвардії України за цей незабутній вечір», – поділився враженням гвардієць Сергій з Вінниччини.

Нацгвардійці з Чернівців відзначили вражаючу енергію та майстерність Академічного ансамблю пісні й танцю. Особливі емоції отримали військовослужбовці, що вперше бачили виступ ансамблю. Доказом стали бурхливі оплески, що лунали після кожного номера.

«Я був вражений виступом колективу. Чесно, перед концертом не думав, що аж настільки сподобається ансамбль. Ми з побратимами не помітили, як почали підспівувати артистам», – поділився своїми враженнями нацгвардієць Назар.

У Івано-Франківську колектив ансамблю зібрав повну залу в обласній філармонії імені Ірини Маланюк.

Перейти до вмісту