Вакцинація завжди на часі, особливо в умовах війни - НГУ

Протягом грудня у тісній взаємодії з представниками Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Дніпропетровській області» військовослужбовці 1 полку Національної гвардії України активно продовжують вакцинуватись бустерною дозою від вірусу всесвітнього масштабу COVID-19.

Як правило, вакцинація відбувається в спеціалізованому медичному закладі МВС, та наразі, це не завжди можливо, тому відважні медичні бригади, обладнані всім необхідним, виїжджають на місця відновлення і виконання службово-бойових завдань гвардійцями.

Саме бустерна доза має посилити ефективність вакцини та дати кращий захист від нового штаму коронавірусу “Омікрон”.

Під час війни це особливо важливо для військовослужбовців, адже здоровий воїн – це здорова бойова одниця, від якої залежить успіх виконання підрозділом доручених службових та бойових завдань.

«Мутації нових штамів коронавірусу стали більш чутливими, це дало змогу послабити імунітет і відповідно, з’явились нові спалахи інфікування у світі, тож сьогодні я та мої товариші по службі вирішили провакцинуватись, аби не наражати на небезпеку себе та оточуючих» – говорить боєць на псевдо Кратос.

Перейти до вмісту