У Запоріжжі найменували парк Героїв Національної гвардії України - НГУ

17 березня на сесії Запорізької міської ради проголосували за перейменування парку та двох вулиць на честь нацгвардійців.

«Було прийняте рішення про найменування парку Героїв Національної гвардії України в Хортицькому районі Запоріжжя. Це данина поваги героям-нацгвардійцям, які разом зі Збройними Силами України захищають Запоріжжя», — зазначили на сайті Запорізької міської ради.

До 24 лютого 2022 року особовий склад військової частини 3033 м. Запоріжжя продовжував нести службу в районі проведення ООС. З перших годин повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ на територію України, бійці Національної гвардії одні із перших мужньо стали на захист держави та дали бій противнику в населених пунктах Запорізької області: Мелітополь, Василівка, Новозлатопіль та на Енергодарській ЗАЕС. Особовий склад дав гідну відсіч ворогу під час оборони міста Маріуполь, і захисту заводу Азовсталь. В місті та передмісті Запоріжжя під охорону та оборону гвардійців було взято 10 важливих державних об’єктів визначених Кабінетом Міністрів України.

Особовий склад Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ продовжує мужньо протистояти окупанту та виконувати бойові завдання на передових рубежах Запорізької області. Також, військовими проводяться ізоляційні заходи на блокпостах та несення служби з охорони громадського порядку.

Група інформації та комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту