В Сумах гвардійці навчалися збивати повітряні цілі - НГУ

Воїни військової частини 3051 Національної гвардії України продовжують відточувати свої навички. Цього разу провели навчання з особовим складом мобільних вогневих груп частини.

Гвардійці відпрацьовували стрільбу по повітряних цілях із великокаліберних кулеметів. Майстерність та вправність дій мобільних вогневих груп нині один з пріоритетних напрямків бойової підготовки підрозділів частини. Адже загроза ворожих безпілотників та інших повітряних цілей у прикордонній Сумщині щоденна та дуже інтенсивна.

«Робота мобільних вогневих груп – це про оперативність та високу злагодженість дій. При виявленні ворожої повітряної цілі ми маємо дуже мало часу на її знищення, адже нерідко це швидкісна ціль. Тож до автоматизму мають бути відпрацьовані всі елементи. Великокаліберні кулемети добре зарекомендували себе в боротьбі, зокрема з ворожими БпЛА, це дійсно ефективна зброя при захисті повітряного простору від таких цілей», – розповідає гвардієць Андрій.

Знищення ворожих повітряних цілей противника – один з багатьох важливих елементів бойової підготовки бійців частини. Адже вправна та майстерна робота мобільних вогневих груп частини, разом з іншими представниками сектору оборони, дозволяє поліпшувати ситуацію в повітряному просторі області, що є прикордонною з ворогом. 

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ

Перейти до вмісту