В рамках співпраці з управлінням освіти Деснянського району міста Києва столичні гвардійці провели заняття з радіохімічного та біологічного захисту - НГУ

Під час занять керівники навчальних закладів змогли ознайомитись з видами засобів індивідуального захисту та видами приладів радіаційного контролю, що перебувають на озброєнні Національної гвардії.

Практичні заняття допомогли освітянам покращити навички у використанні та правильному поводженні зі загальновійськовим захисним комплектом та протигазом.

«Ми дуже дякуємо гвардійцям за ту допомогу, яку вони нам сьогодні надали. За змістовні й практичні заняття. Хоч ми давно вже співпрацюємо з Нацгвардією, саме зараз дуже важливим є те, що коли в Україні йде війна вони все ж змогли знайти час, щоби приїхати та навчити нас користуватися засобами індивідуального захисту», – зазначила начальниця управління освіти Деснянської районної державної адміністрації в місті Києві Тамара Постолюк.

Кожен з присутніх отримав вичерпну інформацію, стосовно приладів захисту, а також педагоги ознайомилися з базовими навичками при користуванні ними та вивчили схему приведення їх до дії.

Перейти до вмісту