В Одесі попрощались із загиблим захисником України Максимом Грабчаком - НГУ

Головний сержант Національної гвардії України Максим Грабчак героїчно загинув, самовіддано захищаючи рідну землю від підступного ворога.

Сьогодні, в Одесі, аби провести в останню путь та проститися із гвардійцем – захисником України, який віддав своє життя виконуючи бойові завдання на сході України, боронячи державний суверенітет, територіальну цілісність нашої держави, зібралися рідні й близькі, побратими та містяни.

На превеликий жаль, війна забирає таких відчайдушних, вірних своїм переконанням патріотів України, як Максим. Він назавжди залишиться в пам’яті співслужбовців та близьких прикладом справжнього захисника та відданого сина Батьківщини», – зазначив нацгвардієць Володимир, який пліч-о-пліч із Героєм боронив нашу країну від рашистських загарбників.

Побратими передали батькові загиблого воїна Державний Прапор України, який він гідно захищав, проявляючи мужність та відвагу, зберігши вірність Військовій присязі до останнього подиху.

Складно передати біль та cум через непоправну втрату, але товаришів по зброї не зупинити, вони ще завзятіше б’ють ворога, аби помститися за загублені життя бійців та всіх українських громадян, які забрала війна.

Схиляємо голови перед загиблим захисником України та низько вклоняємось батькам.

Вічна пам’ять Герою та співчуття рідним.

 

Перейти до вмісту