В Ізмаїлі пройшла зустріч з родинами полонених гвардійців - НГУ

Алгоритм комунікації та пошук інформації стосовно полонених військовослужбовців військової частини 3058 Південного ОТО Національної гвардії України обговорили офіцери НГУ під час зустрічі з родичами військовополонених. 

Фактори, які впливають на процес обміну полонених і пришвидшення повернення додому рідних воїнів разом з матерями та дружинами розглянув заступник начальника Південного Одеського територіального управління НГУ по роботі з особовим складом полковник Володимир Удовиченко та заступник командира військової частини 3058 НГУ по роботі з особовим складом майор Олександр Чоботар. 

Окремо полковник Володимир Удовиченко наголосив на питаннях, які стосуються інформації про знаходження військовополонених. Також наголосив на уважності та постійній комунікації з тими, хто займається питаннями полонених гвардійців з метою убезпечення родин від існуючих ганебних випадків шахрайства та спекуляції навколо цього питання, з якими, на жаль, довелось зіткнутися декільком родинам. Для обговорення важливих питань тим рідним, які не мали змогу приїхати на зустріч, була надана можливість участі в зустрічі у режимі відео конференції. 

Нацгвардійці, захисники міста Маріуполь, знаходяться у ворожому полоні з весни 2022 року. Російська сторона не надає жодної інформації щодо перебування та умов тримання у полоні, нехтуючи міжнародними правилами.

Керівництво Національної гвардії України знаходиться у постійній комунікації з родичами, робить усе можливе для пошуку військовополонених та наближення можливості повернення воїнів додому.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту